Vazonai ir Baldai Laukui

Studijoje rasite žymių Europos dizainerių vazonų bei lauko baldų. Tai modernaus dizaino produktai gaminami iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus bet kokioms oro sąlygoms. Soiree pristato tokius prekės ženklus kaip "Vondom", "Plust", "AK47". Šių kompanijų gaminius galite rasti geriausiuose viešbučiuose, tokiuose kaip "Hilton" arba "Yves Saint Laurent" salonuose. 

 
 
atsisiųsti.png
 

Plust - tai tradicija susipynusi su inovacija. Ši kompanija labai didelį dėmesį kreipia į produktų kokybę bei ergonomiką. Visi produktai yra gaminami Italijoje bendradarbiaujant su garsiais dizaineriais iš viso pasaulio. Visi baldai ir vazonai yra labai patvarūs, lengvai prižiūrimi, lengvi, todėl labai patogu juos naudoti tiek lauke, tiek viduje. Plust turi sukūrę nemažai kolekcijų skirtų viešosioms erdvėms. Todėl šie baldai puikiai tinka lauko kavinėms, prekybos centrams bei kitoms viešosioms erdvėms, kurioms reikalingas patvarumas ir modernus dizainas.

Daugiau informacijos galite rasti www.plust.it/en arba susiekti su mumis: info@soiree.lt

 
 
 

Vondom - viena žymiausių pasaulio lauko baldų gamintojų. Kompanija yra įsikūrusi Valensijoje, todėl puikiai išmano, kokie turi būti lauko baldai. Vondom gaminių estetika žavi daugelį architektų ir intejero dizainerių visame pasaulyje. Vondom kolekcijas yra sukūrę tokie garsūs dizaineriai kaip Karim Rashid, Ora Ito, Ross Lovegrove ir daugelis kitų. 

Daugiau informacijos galite rasti www.vondom.com arba susiekti su mumis: info@soiree.lt